facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Önemli duyuru; muhakkak okuyunuz |Film yükleniyor, lüfen bekleyiniz..
reklamı geçmek için tıklayın"Önemli duyuru; muhakkak okuyunuz" için 409 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 13 4 5 6 7 8 [9] Hepsini Göster

 1. burak KAYA burak KAYA Nisan 6th, 2014 saat 13:59

  Öncelikle emeğine karşı teşekkür etmek isterim. Ama Yerli film neden eklemediğini ögrenmek isterim

 2. ramazan ramazan Nisan 6th, 2014 saat 14:10

  çok düşüncelisin ama bir çok site koyuyor admin bu senin zararına ama yinede filmifullizle :)

 3. Ttk Ttk Nisan 8th, 2014 saat 20:09

  Türkçe ile alakalı olarak gösterdiğin tutumu takdire şahiyan buluyor, bu tutumun diğer site yöneticilerine örnek olmasını diliyorum. Yerli film konusunda da kısmen de olsa destekliyorum tezini.

  Ancak sinema bilet fiyatları (eğer kaliteli bir seyir hedefliyorsak) çok uçuk durumda. Ve ne yazık ki sinemaya gitmek artık alışveriş merkezlerinin en üst katları ile sınırlı olduğundan, bu merkezlerdeki sinemaların da yüksek kira giderlerini biletlere yansıtmasından dolayı sinema aslında bir lüks haline geldi.

  Kaldı ki, Amerikan sineması tamamen yatırımcı destekleri ile ayaktayken, bizim Kültür Bakanlığımız yine bizim vergilerimizle yandaş yapımcılara yeteri kadar destek olabiliyor isterse. Yani ben Türk sinemasına katkıda bulunayım tamam ama, ortada tek bir uluslararası klasmanda eser yok… Fetih ile denediler, onda da oyuncu maliyetlerini düşük tutarak tüm cast yükünü İbo’ya yıktılar. (11 yaşımızdan beri İbrahim Çelikkol’a bu şekilde hitap ettik.Arkadaşımızdır.)

  Sevgili Bilgin, sence de haklı değil miyim?

 4. bilgin bilgin Nisan 8th, 2014 saat 20:15

  @Ttk Haklısınız aksini idda etmiyorum zaten ancak farklı etkenlerde var. Filmi ekliyorum 2-3 gün sonra yapımcılar kaldırmamı istiyor bazı Türk yapımcılar bunu bile istemeden siteyi mahkemeye verebiliyor. Sitenin kapanması söz konusu olacaksa eğer bunun 1-2 film yüzünden olması beni de yıkar bu kadar kişinin zorlanmadan aramadan zaman harcamadan güvenli bir şekilde rahatça film izlediği bir yerin yok olması bir çok kişiye kaybettirir.

 5. TTK TTK Nisan 8th, 2014 saat 20:31

  Evet, o apayrı bir konu. Birkaç yıldır severek takip ettiğimiz bu sitenin kapanma riskine girmesini istemiyoruz tabi ki. İyi çalışmalar dilerim.

 6. BURAK BURAK Nisan 13th, 2014 saat 19:12

  TEBRİKLER…..

 7. elif elif Nisan 16th, 2014 saat 15:20

  mısır darbesini anlatan meydan filmini yüklerseniz çooook çook sevinirim :)

 8. ahmetdc ahmetdc Nisan 17th, 2014 saat 03:32

  saygillar TURKIYE seninle gurur duysun admin

 9. hagi hagi Nisan 19th, 2014 saat 01:22

  değerli sinema severler,

  admini eleştirmeyip de, ne demek istediğini ve duyurudaki satır aralarını okumaya çalışsak daha doğru olmaz mı?

  sizleri bilmem ama ben destekliyorum…

  saygılarımla

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.